Модуль ESP32-3248S035C с TFT-дисплеем 3.5" 320x480, ёмкостной сенсор
Артикул: 13964
(Включено НДС 5%)
Наличие: 2 шт
шт
Плата LVGL ESP32-3248S035C с TFT-дисплеем 3.5" 320x480,  Wi-Fi / Bluetooth (ESP-WROOM-32)
Features
  • ESP32
  • FLASH: 4MB* (*Up to 16MB with hardware mod)
  • PSRAM: NO* (*Up to 8MB with hardware mod - See Hardware Mod section below…)
  • Micro-SD card slot (SPI)
  • 3.5-inch 480x320 TFT display - ST7796 (SPI)
  • Touch panel options:
    • ESP32-3248S035C - Capacitive touch panel - GT911 (i2C - 0x5D or 0x14)
  • 1 RGB led
  • 1 USB-Micro to Serial 0 (CH340C)
  • Boot and reset buttons
  • Power Supply: 5V / 1A